Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mojí mámou je černá  Stela (Italy Soul Petrs)

Obrazek

Obrazek

a tatinem je trikolorní pes Lojzík (Loverboy Petrs),

Obrazek

Obrazek

oba jsou to nádherní bafáci..

vidíte tu podobu? :-)

Obrazek

Moje paní si mě pořídila jako už třetího angličana v pořadí a od okamžiku, kdy si mě přivezla domů, na mě může oči nechat.. Je nadšená mou úžasnou povahou.. Jsem naprosto vyrovnaný, sebevědomý pes, lehce ovladatelný a velmi učenlivý s kamarádskou povahou, ale taky s patřičnou dávkou zdravé nedůvěry.. Miluju celou svou smečku, k níž patří mimo mé paní a pána taky dvě malé slečny a můj nevlastní bráška Sam (Caribian Blue Black Petrs).. na fotce s Kateřinkou, potomkem mé paní a pánečka..

Obrazek

     Moc rád slídím jako správný slídič na poli i v lese, miluju vodu a aportování.. Klidně vytáhnu z vody i kus stromu, hlavně když jsem pak patřičně pochválen.. To bych se pak ochotou aportovat z vody cokoliv radostí i přerazil :-) Mé lovecké vlohy jsou zkrátka nepřehlédnutelné a silně vyvinuté.. Zrovna před pár dny jsem v poli za chaloupkou, kde trávíme víkendy, vyslídil zajíčka a následně ho mé paní vzorně přinesl.. jsem lovec tělem i duší, jak se na správného loveckého psa sluší a patří.. Taky moc rád jím, ale to prý všichni kokršpanělé.. Snad jedinou výjimkou je právě můj brácha Sam, který jak říká má paní jí jen proto, aby žil, kdežto já žiji, abych jedl.. no nevím, ale na rozdíl od bráchy nejsem tak moc vybíravý..

      Na výstavy mě má paní nevodí, přestože jsem opravdu povedený pes.. on se mi totiž v dětství zkřivil zoubek :-( ale mě to nevadí, na výstavy jezdí za mou smečku reprezentovat právě Sam.. takže když se chudák na předváděcím vodítku předvádí v kruhu, tak já dovádím na chaloupce u babičky a u dědy.. tam je volnosti! nádhera, všechno mi dovolí.. to panička je na mě přísnější, prý bych tam rychle zvlčil.. jak může pes zvlčit? prý snadno a já jsem toho důkazem..

     Co mě ještě moc baví, tak to je hrát si na vůdce smečky.. jde mi to znamenitě, od útlého dětství usměrňuju svého nevlastního brášku, který je o dva roky mladší než já..